◄
W piątek 17 maja 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbyła się Noc Muzeów.
Wczoraj 25 października 2014 roku cieklińskie muzeum nart zwiedzała Elżbieta Bieńkowska Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego i usług.
Zapraszamy do lektury artykułu o Stanisławie Barabaszu, jego próbach narciarskich w Cieklinie i początkach polskiego narciarstwa w marcowym numerze „Kaleidoscope” (str. 48-54), magazynu pokładowego LOT-u.
W naszym Muzeum Narciarstwa po raz drugi została zorganizowana Noc Muzeów. Uczestnicy tego nocnego spotkania, które rozpoczęło się po godzinie 20:00 w piątek 18 maja 2012 r.
„Bawiła mnie nowość... Stanisław Barabasz – człowiek licznych pasji” Wystawa w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie maj–czerwiec 2012
„Bawiła mnie nowość... Stanisław Barabasz – człowiek licznych pasji”. Wernisaż wystawy w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie 7 maja 2012
7 maja 2012 roku w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbędzie się otwarcie wystawy poświęconej patronowi, pod tytułem „ Bawiła mnie nowość... Stanisław Barabasz – człowiek licznych pasji”. Patronat nad wystawą objął wójt gminy Dębowiec
W sobotę 15 października Muzeum Narciarstwa w Cieklinie gościło potomków Stanisława Barabasza. Prawnuka Bogdana Dvořáka z małżonką Stanisławą i ich córkę Martę Dvořák z mężem Waldemarem.
Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza do obejrzenia wystawy czasowej "Tradycja narciarska" ze zbiorów Erwina Gorczycy, Bartosza Górskiego i Stanisława Włodyki, która prezentowana będzie od 20 stycznia do 30 kwietnia 2011 r.
Konkurs Plastyczny "Stanisław Barabasz. - Początki mego narciarstwa" rozstrzygnięty W sobotę 18 grudnia w Muzeum Narciarstwa w Cieklinie poznaliśmy zwycięzców konkursu plastycznego, który odbył się tu tydzień wcześniej.Udział w konkursie wzięło 18 uczniów klas III-VI
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.